Новини

Вирішити проблему самотужки чи звернутись до фахівця?

Вирішити проблему самотужки чи звернутись до фахівця? Адвокат Головатюк
⚖️Впевнений, що кожен з вас хоч раз у житті стояв перед вибором: вирішити проблему самотужки чи звернутись до фахівця?

Для прикладу приведу ситуацію, з якою стикався я (імена учасників,звісно ж, вигадані, бо адвокатську таємницю ніхто не відміняв🤫):
громадянин А позичив громадянину Б 100 000 грн. Щоб якось це задокументувати, вони САМОСТІЙНО уклали договір позики. Згодом, громадянин Б відмовився повертати гроші і громадянин А звернувся до суду. Та виявилось, що для того, щоб договір був дійсний, він має відповідати чинному законодавству, а саме нормам Цивільного кодексу України. Для цього перед укладенням договору необхідно проконсультуватися з адвокатом щодо відповідності положень договору закону. В ході розгляду справи, суд встановив, що договір не відповідає закону та, як наслідок, прийняв рішення про відмову у стягненні коштів на користь громадянина А.

☝🏻Цієї ситуації можна було б уникнути, звернувшись до адвоката за допомогою в укладенні договору.

🪤Купівля нерухомості, відкриття бізнесу, укладання договорів – у кожному з випадків є свої нюанси, підводні каміння і, звичайно ж, ризики. І саме адвокат допоможе мінімізувати останні!

✅Як фахівець, запевняю вас, чим раніше ви звернетесь за допомогою адвоката – тим швидше, ефективніше та безболісніше пройде вирішення вашого питання!

Тож не відкладайте і записуйтесь на консультацію
м. Івано-Франківськ,
вул. Галицька, 34, офіс 302
(3 поверх)

Телефон:
097-86-06-095
Made on
Tilda